Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Machina 3d Web Tarayıcı Nasıl Çalışır

sampiyon

0
Özel Üye
4 Kas 2011
1,595
277
83
ANKARA
Kumandadan M+ tuşuna basıyoruz Web tarayıcıyı seçiyoruz açılan ekranda M+ tuşuna basarak sanal klavyeyi çağırıp adresleri yazıp kırmızı tuşa gite basıp bakabiliyoruz

resimler için.@ mach1 hocaya . Teşekkürler.

ozcan69

0
Üye
4 Ocak 2013
3
0
1
acaba sanal klavyeden haric wırless usb gırişli klavye ve maus calışırmı butun markalar uyumlumu ! teşekkurler kolaygelsın*

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Machina 3d Web Tarayıcı bölümünde,logitech marka kablosuz mausun usb sini cihazın ön usb girişine taktım süper çalışıyor.Bilgilerinize.

srknnext

0
Üye
12 Ocak 2018
1
0
1
Arkadaşlar merhaba. Cihazı yeni aldım. Gerçekten harika bir cihaz. Yalnız web tarayıcıda sıkıntı var. Google'da arama yapıyor sonuçları getiriyor o sonuçlardan birisine tıkladığımız zaman tarama %50 lerde kalıyor. ve sayfa açılmıyor. Hiçbir sayfayı açmıyor. Bağlantıda bir sorun yok. İp tv, vod, youtube hepsi çalışıyor. Bu sorunu nasıl çözerim. Nette bu sorundan bahseden birkaç kişi daha var ama çözüm bulan yok. Yarımcı olursanız sevinirim.

murat25750

0
Üye
20 Şub 2015
158
4
18
Arkadaşlar merhaba. Cihazı yeni aldım. Gerçekten harika bir cihaz. Yalnız web tarayıcıda sıkıntı var. Google'da arama yapıyor sonuçları getiriyor o sonuçlardan birisine tıkladığımız zaman tarama %50 lerde kalıyor. ve sayfa açılmıyor. Hiçbir sayfayı açmıyor. Bağlantıda bir sorun yok. İp tv, vod, youtube hepsi çalışıyor. Bu sorunu nasıl çözerim. Nette bu sorundan bahseden birkaç kişi daha var ama çözüm bulan yok. Yarımcı olursanız sevinirim.

Machina nin tarayıcısından birşey olmaz bende de aynı.