Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Machina 3D de Iptv Nasıl Çalışır

sampiyon

0
Özel Üye
4 Kas 2011
1,595
277
83
ANKARA
Önce usb belleğimize iptv.m3u adlı dosyanın içine güncel iptv adreslerini bu şekilde altalta koyuyoruz

#EXTM3U
#EXTINF:0,CNN TURK (HTTP-TS)
http://vsadmin:[email protected]:9247
#EXTM3U
#EXTINF:0,Power Türk (HTTP-TS)
http://vsadmin:[email protected]:9244

Dosyayı tüm adreslerlde bitirdikten sonra usb belleğimizi machinaya takıyoruz
Ekranda HDD Bulundu yazıyor usb belleğimizi cihaz gördü

Daha sonra kumandadan M+ tuşunun altındaki tuşa basıyoruz ve usb içine giriyoruz orda kumandanın sağ tuşu ile sıra ile ilerleyip S/W Browser(YazılımSeçimi olarak yeni yazılımda değiştirildi adı) a geliyoruz iptv.m3u dosyasına gelip

Kırmızı tuş seçe basıyoruz ve yanına işaret koyuyor

Dosya üzerinde ok e basınca güncellemek istiyormusunuz diye soruyor

Ok e basıyoruz ve iptv dosyası güncellenmiş oluyor o menuden exit ile çıkıyoruz
kumandadan M+ tuşuna basıyoruz FreeTV(Webtv olarak adı değiştirildi yeni yazılımda) ye geliyoruz

Okleyip giriyoruz dosya içine koyduğumuz adresler karşımıza geliyor

İstediğimiz bir adrese gelip oke basıyoruz lütfen bekleyin yazıyor

Adres hala aktifse biraz bekledikten sonra görüntü karşımıza geliyor..

resimler için.@mach1 hocaya . Teşekkürler.

nassat

0
Üye
26 Eki 2012
20
0
1
Çok teşekkürler. Bir de local'de ip üzerinden bu cihazla stream yayını nasıl yapılır?
yani cep telefonundan veya bilgisayardan vlc player ile bu receiver'da ne seyrediyorsak o yayını nasıl seyredebiliriz? Bununla ilgili de bir görsel anlatım yapabilirseniz çok ikram olur.

yasargullu

0
Üye
22 Ara 2011
27
4
3
AFYONKARAHİSAR
IP tvleri 3D machınaya yüklerken flas bellek hangi formatta olacak ve IP tv adreslerini not defteri halinde mi? yükleyecegiz.yardımcı olurmusunuz.Teşekkürler.

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr
IP tvleri 3D machınaya yüklerken flas bellek hangi formatta olacak ve IP tv adreslerini not defteri halinde mi? yükleyecegiz.yardımcı olurmusunuz.Teşekkürler.

Yukarıdaki dosyayı indirin, (.rar) dan çıkarıp usb belleğinize atın..
USB belleğin formatı önemli değil..
IPTV dosyası (.m3u) formatındadır. Cihaz, .m3u dosyasını USB listesinde yazılım olarak görür.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
dijimemo kardeş bu dosyayı m3u formatında atıyorum ama desteklemiyor uyarısı çıkıyor.

Dosyayı indirip sıkıştırılmış klasörden çıkartın ve bir usb belleğe yükleyin cihaza takıp
hnpj7.png
tuşa basarak yön tuşları ile Yazılım kısmına geldiğinizde dosya görünmekte...üzerine gelip OK tuşuna basıp yüklemeniz yeterli.

serhan1

0
Üye
29 Ocak 2013
21
0
1
ip tv ye girdikten sonra hangi tuşla çıkarız,çıkamıyorum ana ekrana dönemiyorum

kralxs

0
Üye
30 Mar 2013
3
0
1
Hazırladığım İptv Açılmıyor

Merhabalar Tüm Forum Ailesine Benim sorunum Kendi Hazırladığım Ve Pc de Simple tv İle Gayet Rahat İzleyebildiğim İptv Adresini Forumda Okuduğum Gibi Hazırlamama Rağmen Cihaz Üzerinde İzleyemem Ya Oynatılamıyor Hatası Alıyorum Yada Bağlantı Bulunamadı Hatası Veriyor Bunun Bir Çözümü Yokmudur Hazırladığım iptv İçeriğide Alttadır

#EXTM3U

#EXTINF:Spor Kanalı
http://-------:[email protected]:----

not pade ile text dosyaı açıp içine kanalın adresini yazıp kanal adı.m3u diye kaydediyorum ama belirttiğim gibi açmıyor maalesef ve ben o adresten pc de simpletv üzerinden izleyebiliyorum yayını

kralxs

0
Üye
30 Mar 2013
3
0
1
Şu soruna Bir Çözüm bulabilen Kimse Yokmu? Sadece Sağol İşime Yarar Gibi Cümlelermi Kurmak Gerek İlla

ortana

0
Üye
17 Nis 2013
1
0
1
metin belgesi aç içine ıptv linklerini at farklı kaydet metin belgesinin adını da iptv.m3u yap ts player'den aç
izlee

uydu üzeinden internete bağlanıyorum youtube ve webradio yu dinliyorum.

dediklerini yaptım belge adını iptv.m3u koydum kanal eklemeyi usb den yap diyorum bana iptv.m3u dosyası yok diye uyarı veriyor.

ne yapmam lazım..

memil32m

0
Üye
30 Ocak 2012
16
2
3
ıptv neden elle girilmiyor

ıptv satın aldım fakat elle girme işlemi engelleniyor.nedeni nedir acaba.