Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Machina 3D ALINIR

evrense

0
Üye
27 Ocak 2018
5
0
1
Merhaba ,
uygun fiyatla Machina 3D (çift Tunerli) almak istiyorum. fiyat sıkalası çok değişken
önerebileceğiniz site veya dükkan varmıdır ?

saygılar ,

kurtulus_07

0
Üye
14 Eki 2017
1,876
16,608
113
ANTALYA
Merhaba ,
uygun fiyatla Machina 3D (çift Tunerli) almak istiyorum. fiyat sıkalası çok değişken
önerebileceğiniz site veya dükkan varmıdır ?

saygılar ,

tavsiye etmem machina 3d ram çok küçük oldugu için iptvde donmalar oluyor .kaç senelik cihaz sonuçta .next 2000 hd minix tavsiye ederim..

kurtulus_07

0
Üye
14 Eki 2017
1,876
16,608
113
ANTALYA

ozgurizmir

0
Üye
7 Eki 2016
134
97
28
İzmir
tavsiye etmem machina 3d ram çok küçük oldugu için iptvde donmalar oluyor .kaç senelik cihaz sonuçta .next 2000 hd minix tavsiye ederim..

Next Machina 3D.
512MB DDR2 SD Ram/256MB Flash Hafıza

Elimde iki adet 3D var ve sizin belirttiğiniz şekilde Next Machina 3D cihazlarda IP TV de donma veya takılma hiç olmuyor. Açıkçası ben son derece memnunum. Sorunsuz Hızlı bir internet servis sağlayıcı ve profesyonel IP TV server hizmeti verenler ile hiç bir sorun yaşamassınız.

M3cMCc.jpg

Son düzenleme:

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28

Next Machina 3D.
512MB DDR2 SD Ram/256MB Flash Hafıza

Elimde iki adet 3D var ve sizin belirttiğiniz şekilde Next Machina 3D cihazlarda IP TV de donma veya takılma hiç olmuyor. Açıkçası ben son derece memnunum. Sorunsuz Hızlı bir internet servis sağlayıcı ve profesyonel IP TV server hizmeti verenler ile hiç bir sorun yaşamassınız.

M3cMCc.jpg
yazmamak için zor tuttum kendimi bu mesajdaki ön paneldeki displayin resmini görünce vay be dedim bir zamanlar bizimkide böyleydi şimdi karanlıkta bile yazılar okunmaz oldu 2 defa değişmesine rağmen aynı algısı zayıf bir kumanda okunmayan display ve bu konuda duyarsız kalan firmanın teknik adamları yazıklar olsun diyorum ancak bu sitemim bu siteyi ve üstatlarımı bağlamaz. kusuruma bakmayın yanlışım varsa silin gitsin bu mesajımı.selamlar ve şimdiden hayırlı bayramlar üstatlarım.

Son düzenleme: