Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

m3u listesi

Lbakis78

New member
Üye
28 Eyl 2018
3
2
3
Selam,

Xpanelden bağlantı sorunu yaşıyorum. Ama hazırda favoriye aldıklarımı izleyebiliyorum. Tabiki çok az almışım :)
bütün kanalları m3u olarak bir dosyaya hazırladım fakat usb den yüklemek istediğimde dosya yok diyor farklı bir format mı kullanıyor cihaz ?
ne tür dosya ile atabiliyoruz bu next 2000 hd içinde ? aynı usb bellek ile yeni yazılımları atabiliyorum üzerine görüyor.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Selam,

Xpanelden bağlantı sorunu yaşıyorum. Ama hazırda favoriye aldıklarımı izleyebiliyorum. Tabiki çok az almışım :)
bütün kanalları m3u olarak bir dosyaya hazırladım fakat usb den yüklemek istediğimde dosya yok diyor farklı bir format mı kullanıyor cihaz ?
ne tür dosya ile atabiliyoruz bu next 2000 hd içinde ? aynı usb bellek ile yeni yazılımları atabiliyorum üzerine görüyor.

http://next 2000 hd minix internet machina 06.09.xn--2018 tarihli test yazlm-rmebb/

yukarıdaki yazılımı yükleyin sıkıntılarınız bir nebze azalacaktır

bu linktede ıptv hazır kanal dosyası hakkında bilgi verlmiştir

Next 2000 HD Minix İnternet Machina IP TV Kanal Listesi Hazırlamak ve Yüklemek

eklentide olan klasöre çıkartın size lazım olacak xtream.cfg-cccam.cfg-boş m3u listesi var oku sayfasıjı inceleyerek işlemleri yaparsınız.

Ekli dosyalar

• MACHNA.rar
    772 bayt · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:

Lbakis78

New member
Üye
28 Eyl 2018
3
2
3
http://next 2000 hd minix internet machina 06.09.xn--2018 tarihli test yazlm-rmebb/

yukarıdaki yazılımı yükleyin sıkıntılarınız bir nebze azalacaktır

bu linktede ıptv hazır kanal dosyası hakkında bilgi verlmiştir

Next 2000 HD Minix İnternet Machina IP TV Kanal Listesi Hazırlamak ve Yüklemek

eklentide olan klasöre çıkartın size lazım olacak xtream.cfg-cccam.cfg-boş m3u listesi var oku sayfasıjı inceleyerek işlemleri yaparsınız.

bakıyorum tşk ler