Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Kanaltürk ve Bugün tv

rasitbey34

0
Üye
6 Şub 2015
244
30
28
artık kanallar 10 dereceden yayın yapıyormuş ben öyle biliyorum zaten kimse izlemez artık çünkü turksatta yayın yok

ykolko

0
Üye
11 Tem 2015
39
0
8
İstanbul
Turksat'da promosyon kanallarını çıktıktan sonra izlenebilir kaç kanal kaldı?
Eskiden az kanal vardı ama kaliteli filmler olurdu örneğin, korku,gerilim,savaş filmleri artık bıktırdı, kaliteli komedi filmleri Turksat da uzun zamandır rastlamadım, fakat Hotbird uydusunda kaliteli bol,bol film bulunuyor da Fransızca, İtalyanca, Rusça bilmeyince tadı çıkmıyor, Türkçe alt yazı olsa, sanırım Turksat çanağını iptal bile edebilirim.
Affınıza sığınarak fikrimdir.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Aslında 10 derece çok basit ayarlanıyor

Sevgili ANIL kardeşim mesele ayar değilki kanal kapanıp HOTBİRD uydusundan yayına başlayınca kanalın cırkı çoktan çıkmıştı.! Her gün aynı programların vede filmlerin tekrarları insanı oldukça bıktırmıştı.Kanala el konmadan önce gerçektende süper filmler yayınlıyordu her akşam,hele son günlerinde yayınladığı FURRY nin tadı damağımda kalmıştı.O resmini koyduğun film inan defalarca ama defalarca oynamıştı.Keşke eski formatta yayın yapsada bende tekrar ayarlasam...

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
Evet malesef dediğin gibi içine ettiler kanalların ama gün gelir havuz medyasının kanallarıda akibeti aynı olur

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
10 derece ye izleyici çekmek istiyorlarsa yayını öncelikle HD vermeleri gerek kimse SD yayına çanak çevirmez içeriği güzel değilken kanalın.Birde Hangi tarafa insanlar çanak çevirecek STV ile ortak bir uyduda buluşmayı bile akıllarına getiremediler.

eray

0
Üye
14 Ocak 2013
232
7
18
10 derece ye izleyici çekmek istiyorlarsa yayını öncelikle HD vermeleri gerek kimse SD yayına çanak çevirmez içeriği güzel değilken kanalın.Birde Hangi tarafa insanlar çanak çevirecek STV ile ortak bir uyduda buluşmayı bile akıllarına getiremediler.

bırakın 10 dereceyi bu kanalları bu haliyle türksat a koysalar hd olsa bile kimse seyretmez tekrar programlarından başka bir şey yok