Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Kanal tarama

hagi44

New member
Üye
13 Eki 2018
9
1
3
Next uhd 4k android cihazda türksat yayınları için kanal taramasi yaptiginda sadece trt kanallari ve cine tv buluyor nerde yanlis yapiyorum acaba gardimci olurmusunuz rica etsem.

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU
Next uhd 4k android cihazda türksat yayınları için kanal taramasi yaptiginda sadece trt kanallari ve cine tv buluyor nerde yanlis yapiyorum acaba gardimci olurmusunuz rica etsem.
hagi44 kardeşim kurulum seç normal tarama seç
tarama=kör
tarama tipi=tümü
servis tipi=tümü
uydu tipi=tekli
yap ok tara tarama bittikten sonra kanalları sırala bütün kanalları bulur iyi seyirler.

hagi44

New member
Üye
13 Eki 2018
9
1
3
Bir tane bbc radyo buldu yazdigin gibi yaptim. Aynı kanalları buldu 39 adet trt vs

Son düzenleme:

hagi44

New member
Üye
13 Eki 2018
9
1
3
Fabrika ayarlarina döndürdüm internetten kanalları güncelledim bütün kanallar var, sinyal gzüküyor ama sinyal yok diyor. Bu nasıl bir şeydir anlayanlara yol göstersin rica ediyorum.
Teknik servisteki kişi tam bir fiyasko web sitesine yazın ordan destek olurlar diyor.

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU
Fabrika ayarlarina döndürdüm internetten kanalları güncelledim bütün kanallar var, sinyal gzüküyor ama sinyal yok diyor. Bu nasıl bir şeydir anlayanlara yol göstersin rica ediyorum.
Teknik servisteki kişi tam bir fiyasko web sitesine yazın ordan destek olurlar diyor.
hagi44 kardeşim kanallar gözüküyorsa sinyal yok diyorsa kablo uçlarına bakacan önce cihaza bağladığına bak sonra gene gelmezse lnb ucuna bakacan o zaman hal olur gene gelmez ise sinyal lnb değiştirecen cihazla alakalı değil sizin arıza bu şekilde yap sırayla

Son düzenleme:

hagi44

New member
Üye
13 Eki 2018
9
1
3
Yardimlarin tesskkur ededim fakat sinyal kalitesi görunuyor, kör tarama yaptirinca 40 tane kanal buluyor buldugu kanallarda sikıntı yok görüntü var trt kanalları cine tv vs, kabloda sıkıntı olsa hiç görüntü olmaz diye düşünüyorum, başka birsey var anlayamadıgım

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU
Yardimlarin tesskkur ededim fakat sinyal kalitesi görunuyor, kör tarama yaptirinca 40 tane kanal buluyor buldugu kanallarda sikıntı yok görüntü var trt kanalları cine tv vs, kabloda sıkıntı olsa hiç görüntü olmaz diye düşünüyorum, başka birsey var anlayamadıgım
hagi44 kardeşim siz o zaman çanak kurma işinden anlayan kişiye çanağınızı ayarlattırın o zaman düzelir