Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Iptv

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
382
72
28
Mrb.üstadlar en son yazılımla yani12/12/2016 yazılımını yükledim ıp tv deki yüklü filimleri açmıyor 25/11/2016 tarihli yazılımla açıyordu diğer kanallar açık ama filim kanalları açmıyor tşk

nahre

0
Üye
26 Kas 2016
5
0
1
Aynen bendede aynıydı filim kanallar hiç açmıyor maçlar açık filimler hiçbirini açmıyor ses var görüntü yok next 2000 hd .Mac'ine

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Mrb.üstadlar en son yazılımla yani12/12/2016 yazılımını yükledim ıp tv deki yüklü filimleri açmıyor 25/11/2016 tarihli yazılımla açıyordu diğer kanallar açık ama filim kanalları açmıyor tşk

Aynen bendede aynıydı filim kanallar hiç açmıyor maçlar açık filimler hiçbirini açmıyor ses var görüntü yok next 2000 hd .Mac'ine

Sevgili dostlarım ne demek istediğinizi lütfen daha anlaşılır biçimde ama forum kuralları çerçevesinde yazınızki yardımcı olabilelim.!

Son düzenleme:

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
382
72
28
Haydar ustam konuda anlattığım gibi usb den ıp tv yükledim normal yayın yapan kanallar açık ama atıyorum yılı geçmiş yani eski türk filimleri açmıyor internet bağlantım var olduğu halde bağlanamadı yazısı çıkıyor

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Haydar ustam konuda anlattığım gibi usb den ıp tv yükledim normal yayın yapan kanallar açık ama atıyorum yılı geçmiş yani eski türk filimleri açmıyor internet bağlantım var olduğu halde bağlanamadı yazısı çıkıyor
Nevzat kardeşim o açılmayan filmleri vlc de deneyin açılıyormu tüm filmler açılacak diye bir durum olmuyor malesef serverden liste olarak gelirken film var gözüküyor cihaza listelendiğinde ama sıra oynatmaya gelince karşıda film olmadığından oynatılamadı veya bağlanamadı gibi uyarı veriyor çoğu panelde genelde oluyor tümü çalışmayabiliyor büyük ihtimalle sıkıntı bundandır

Son düzenleme:

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
382
72
28
Daha önce izledim filimler next2000 mini hd ile yazılım öncesi izliyordum yeni yazılımda yok

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Daha önce izledim filimler next2000 mini hd ile yazılım öncesi izliyordum yeni yazılımda yok

bu gün mini 2000 de panele girdim vod bölümünde gezindim bazılarını açmadı bağlanamadı uyarısı verdi not aldım hangileri diye 10 taneden fazlaydı kapattım pc de vlc de hepsine baktım durum aynı çalışmıyor karşılığ yok serverde güncel değil yani adam filmi koymuş ama çalışıyormu çalışmıyormu ilgilenmemiş ama diğerleri çalışıyor panel aktif
bu durumdan dolayı yazdım önceki yazılımda çalışıyordu karşılığı serverde vardı son yazılımı yükledin şimdi durum farklı karşılığı yok yani yazılımla alakalı bir durum değil
denk geldi eski yazılımada dönsen izleyemeyeceksin durum değişmeyecek taki panelin sahibi kişiler durumu güncelleyene kadar

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
382
72
28
Linkler gümlemedi çünkü ücret ödüyorum bak eski yazılıma döndüm şimdi açık yeni yazılımda bağlanamadı diyor buna ne dersin

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Linkler gümlemedi çünkü ücret ödüyorum bak eski yazılıma döndüm şimdi açık yeni yazılımda bağlanamadı diyor buna ne dersin

şimdi daha iyi anlaşıldı eğer dediklerin doğru ise video format sorunu olabilir videonun formatını bilmek faydalı olacak bakılır düzeltilir bu konudada bilgilendirme yaparsanız faydalı olacaktır hangi formatta video bilginiz varmıdır ücretli maden satın almışsınız arayıp öğrenin durumu yazın