Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

IPTV İzlerken sinyal sorunu

alicine

0
Üye
6 Ağu 2018
7
0
1
Merhabalar ,

Son vers,yon yüklü bir 2000 hd versiyon uydu alıcım var.wifi anteni ile internete bağlı

Elimde vlc playerden sorunsuz izleyebildiğim bir iptv adresi var
Fakat bu adresi Next iptv den izlerken kendiliğinden bağlantı kopuyor ve bağlanılamadı yazıyor.

VLC player ile paralel izliyorum , pc de sorun yokken tv de kopuyor.

Turk Telekomun TP LINK TD-W9970 modeli bir modemi var.

Sizce sorun modemde yapılması gereken bir ayar olabilir mi?
Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Merhabalar ,

Son vers,yon yüklü bir 2000 hd versiyon uydu alıcım var.wifi anteni ile internete bağlı

Fakat bu adresi Next iptv den izlerken kendiliğinden bağlantı kopuyor ve bağlanılamadı yazıyor.

Merhabalar sevgili kardeşim muhtemelen wifinin sinyal gücü yetersiz kaldığından bu sıkıntıyı yaşamaktasınız,unutulmamalıdırki uydu cihazlarında en sağlıklı bağlantı KABLOLU bağlantıdır...

razgradlı

0
Özel Üye
1 Nis 2012
186
223
43
istanbul silivri
nexstar cihazin kendi sunmusoldugu ucretsiz iptv'lerde genel olarak kopmalar suan mevcut ozellikle machine3d bu normal tabiki cihazin alt yapisi geregi ama ozel almis oldugunuz iptv"lerde durum biraz farkli daha kaliteli ve duzgun iptv bolumunden test yayin alip denemenizde fayda var ozellikle machine3d kullanicilari

alicine

0
Üye
6 Ağu 2018
7
0
1
Merhabalar ,

merhaba, sinyal 100% olarak gözüküyor. Youtube açtığımda hiç takılmadan oynatıyor

--------------------

nexstar cihazin kendi sunmusoldugu ucretsiz iptv'lerde genel olarak kopmalar suan mevcut ozellikle machine3d bu normal tabiki cihazin alt yapisi geregi ama ozel almis oldugunuz iptv"lerde durum biraz farkli daha kaliteli ve duzgun iptv bolumunden test yayin alip denemenizde fayda var ozellikle machine3d kullanicilari

next in sunmuş olduğu ücretsiz tv lere nasıl ulaşabiliriz?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
merhaba, sinyal 100% olarak gözüküyor. Youtube açtığımda hiç takılmadan oynatıyor

--------------------

next in sunmuş olduğu ücretsiz tv lere nasıl ulaşabiliriz?

Öncelikle belirtmek isterimki youtube ile ıp tv yayınlarını birbiri ile karıştırmayın ıp tv yayınları izlemek sanıldığı kadar basit bir şey değildir.Next firmasının sunduğu ücretsiz ıp tv lere kumandanın IP tv tuşuna basarak,ardından karşımıza gelen pencereden istediğimiz kategoriye gelip ok leyerek ulaşabilirsiniz...

05mustafa

New member
Üye
15 Ara 2019
13
8
3
Evet next 2000 kullanıyorum ve kabloyla internete bağlıyım PC den sorunsuz donmasız izlediğim ıp TV yi uydu alıcısına donarak ve bir müddet sonrada bağlantı koparak izliyorum denemediğim şey kalmadı olmuyor düzelmiyor internetim 100 mbps VDSL bence bu normal bişey deyil ve yükleme kapasitesi çok az hemen doluyor.Ve birkaç ip kanal yükleyince bazen cihazda donuyor fişi çekip normale ozaman döndere biliyorum.

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
810
1,737
93
France
Satin aldigimiz herhangi bir elektronik aletin tum foksiyonlarini- sitemlerini vs sanki cok iyi biliyormus gibi yapiyor, basaramayincada boktan cihaz diyerek camur at izi kalsin sekline yoneliyor olmayalim. Evimize TV aliriz sadece izleriz ama cok ozelligini bilmeyiz, kamera, fotograf makinesi vs genelde hep boyledir asla ozelliklerini tam ogrenmeden rafa kaldiririz.