Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

[İOS] iOS 11.4.1 Beta 4 Kullanıma Sunuldu

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
iOS-11.4.1-Beta-4-1.jpg

Apple çok kısa bir süre önce iOS 12 işletim sisteminin herkese açık beta sürümü yayınlandı. Böylelikle tüm iPhone ve iPad kullanıcıları için iOS 12 işletim sistemini ilk defa deneme imkanı da böylelikle elde edilmiş oldu. iOS 12 işletim sistemi için herkese açık ilk sürümün yayınlanması ise bugünün tek bombası olmadı. Bunun yanında marka bir yandan da iOS 11 sürümü için gelecek olan yeni güncellemenin beta sürümünü yayınladı. iOS 11.4.1 Beta 4 sürümü olarak yayınlanan yeni sürümler beraber iOS 11.4.1 işletim sistemi içinse sonun yaklaştığı net bir şekilde ortaya çıkmış oldu.
[h=2]iOS 11.4.1 Beta 4 Neler Getirdi?[/h]Her zaman olduğu gibi iOS 11.4.1 beta sürümünden herhangi bir yenilik otaya çıkmadı. Zaten bu güncellemenin genel olarak yenilik ya da özellik getirmek adına yayınlanmış bir güncelleme değil de hata düzenlemeleri ve güvenlik açıklamalarının giderilmesi için yayınlandığını biliyoruz. Bu nedenle iOS 11.4.1 Beta 4 sürümünde de yeni bir özellik ortaya çıkmadı.
iOS-11.4.1-Beta-4-640x386.jpg

Fakat iOS 11.4.1 Beta 4 sürümüyle beraber önemli bazı güvenlik açıklarının kapatıldığı konusunda bilgiler veriliyor. Kapatılan güvenlik açıklarının belirtilmediği ve performans sorunları için yapılan düzenlemelerin de açıklanmadığını ekleyelim. Yeni beta sürümünün hemen sonrasında iOS 11.4.1 final sürümünün yayınlanmasını bekliyoruz. Bunun için birkaç hafta daha beklemek gerekecek.