Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

HTC One M9+ Ekran Görüntüsü Alma (Resimli Anlatım)

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
1463506417_htc-one-m9-ekran-goruntusu-alma-resimli-anlatim.png

HTC One M9+ Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?
Bugünkü yazımızda size; HTC’nin en yeni model akıllı telefonu olan ve Dünya Mobil Kongresi’nde tanıtımı yapılan HTC One M9+ da ekran görüntüsü nasıl alınır? konusunda yardımcı olmaya çalışacağım. Ekran görüntüsü almak için genellikle akıllı telefonlarda tek bir yol bulunurken, HTC One M9+ da 2 farklı yol birden bulunuyor.

HTC One M9+ da ekran görüntüsü almak için birinci yöntem ise; daha çok tek elle kullanabileceğiniz bir yöntem olan; güç tuşu ile ses alçaltma tuşuna aynı anda basmak ve ekran görüntüsü alınana kadar beklemek. Ekranda çektiğiniz görüntü çıkınca tuşları bırakabilirsiniz, ekran görüntünüz alınmış demektir.

İkinci yöntem; bildirim merkezini aşağıya çekerek ulaşacağınız hızlı ayarlar menüsünü kullanarak, hızlı ayarlar tuşlarına ekran görüntüsü alma butonu ekleyerek ekran görüntüsü almak. Bunun için; hızlı ayar menüsünden next-press the edit button to edit the buttons in the grid sekmelerini izliyorsunuz ve düzenle tuşuna basıyorsunuz. Çıkan listeden ekran görüntüsü işaretine tıkladığınızda, hızlı ayarlar menüsüne ekran görüntüsü alma tuşu eklenmiş oluyor. Tamam diyerek işlemi bitirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ayarlar menüsünden, başka hızlı ayarlarınız için ayar düzenlemesi de yapabiliyorsunuz.

Bu üç yöntemle HTC One M9+ da ekran görüntüsü nasıl alınır? sorunuzu yanıtlamış oluyoruz.

HTC One M9+ Ekran Görüntüsü Alma (Resimli Anlatım)

1463506689_htc-one-m9-ekran-goruntusu-alma-resimli-anlatim.jpg