Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

HTC Desire 728 G Ekran Görüntüsü Alma (Resimli Anlatım)

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
1462571420_htc-desire-728-ekran-goruntusu-alma-resimli-anlatim.jpeg

HTC Desire 728 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?
HTC Desire 728g’de ekran görüntüsü nasıl alınır? sorusuna cevabı bu yazımızda bulabilirsiniz.
HTC Desire 728g modeli, diğer akıllı telefonlarda olduğu gibi ekran görüntüsü alımını, kaydını ve gerektiğinde de paylaşımına olanak verir.Bu işlemler için başka bir uygulama aramanıza ya da indirmenize gerek yok.

HTC Desire 728g’de ekran görüntüsü alma işlemi çok basittir.Sadece bir kaç tuşun kullanımıyla rahatlıkla halledebilirsiniz.Ekranınızda bulunan, yazı, web sayfası, resim, mesaj, uygulama, not vs. ne varsa, bunun görüntüsü alınmak istendiğinde yapmanız gereken , akıllı telefonunuzun ses kısma ve kilit ( güç ) tuşlarına aynı anda basmak ve kısa bir sure beklemek.Cihazınızdan deklanşör sesi duyup ve fotoğraf çekme benzeri hareket gördüğünüzde, ekran görüntüsü alma işleminin başarıyla tamalandığını anlaybilirsiniz.Zaten bu işlem ekranınızın üstünde bulunan bildirim çubuğunda da görülecektir.

HTC Desire 728g’de ekran görüntüsü nasıl alınır? sorusunun cevabını verdikten sonra, ekran görüntüsünü nerede bulabilirim? diyenler varsa hemen onu da söyleyelim.Alınan ekran görüntüsü, aynı fotoğraf çektiğinizde olduğu gibi, akıllı telefonunuzun galeri bölümünde saklanır.Bundan sonrasında, isterseniz bu ekran görüntüsünü herhangibir fotoğraf uygulaması yardımıyla istediğiniz şekilde düzenleyebilir ya da paylaşmanız gerekiyorsa, email olarak, mesaj uygulamaları kullanarak bunu da kolayca halledebilirsiniz.Ya da bu görüntüyü direkt olarak sosyal medya hesaplarınıza yükleyebilir ya da oradan da paylaşım yapabilirsiniz.

HTC Desire 728g’de ekran görüntüsü nasıl alınır? Konusundaki bu yazımız umarız sizler için yararlı olmuştur.

HTC Desire 728 Ekran Görüntüsü Alma (Resimli Anlatım)