Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

HTC Desire 616 Ekran Görüntüsü Alma (Resimli Anlatım)

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
1462997944_htc-desire-616-ekran-goruntusu-alma-resimli-anlatim.png

HTC Desire 616 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?
Günlük hayatımızın birçok bölümünde artık işlerimizi cep telefonlarımızla yapıyoruz. Elimizde Akıllı bir telefonumuz varsa artık her şey çok kolaylaştı. Ama yine de telefonunuzun tüm özelliklerinden haberdar olamayabilirsiniz. Telefonunuzun ekranındaki anlık görüntüyü kayıt etme konusunda birçoğumuz bilgi sahibi değiliz. Çok çeşitli Android telefonlar var, ama şimdi sizlere HTC Desire 616’da ekran görüntüsü nasıl alınır? Bundan bahsedelim.

Tüm bu teknolojik imkânların yanı sıra, cebinizde ki teknoloji harikasının size sunduğu birçok özellik mevcut. Bunlardan bir tanesi de ekrandaki görüntüyü kaydederek kullanmanızı sağlamak. Birçok akıllı telefonda olmayan bu özellik HTC Desire 616 modelinde bulunuyor. Telefonunuzun iki tuşuna basarak ekrandaki görüntüyü, o an ekranda bulunan bir metni ya da sonrasında kullanacağınız bir bilgiyi kaydedebilirsiniz.

HTC Desire 616’da ekran görüntüsü nasıl alınır? Sorusunun cevabı çok kolay. Tek bir hareketle bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.Telefonunuzun yan tarafında bulunan “güç düğmesi” ve “ses kısma” düğmesine aynı anda bastığınızda fotoğraf çekerken duyduğumuz o deklanşör sesi gelir ve ekranda o an ne varsa kaydedilir. Sonra siz bu görüntüyü galerinize girerek, telefonunuzun otomatik olarak açıp kaydettiği klasörün içinden alıp kullanabilirsiniz. Üzerinde değişiklikler yapabilir, sosyal medyada paylaşabilir, mail yoluyla iletebilir ya da arşivleyip saklayabilirsiniz.

Teknolojik imkânlar bir çok yenilik sunan HTC Desire 616 da ekran görüntüsü nasıl alınır? konusunda sizlere ipucu vermeye çalıştım. Telefonunuzla ilgili diğer konular için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

HTC Desire 616 Ekran Görüntüsü Alma (Resimli Anlatım)