Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Hotbird veya Astra 19 favoriniz hangisi ?

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
496
64
28
Trabzon
Tüm foruma merhaba
Zevkler renkler tartışılmaz fakat bu iki uydu arasından birisini seçmek durumunda kalsanız favoriniz hangisi olurdu ?

Not: Varsayalım Her ikisini de rahat alabilen bir konumdayız.

Benim kesinlikle tercihim Astra 19 olur. Ya sizin tercihiniz sayın ustalarım :)

Bukır 61

0
Üye
31 Ocak 2017
208
214
43
karadenız
Bencede 19 da,,ama benim icin 13 daha guzel bulundugum bolgeden 19 nun cok firekanslarini izleyemiyorum canakta da biraz problam var o yuzden Hotbirt diyorum..

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
496
64
28
Trabzon
bence 16 derece den sasma derim futbol
izliyorsan tartisilmaz

futbolla yatıp futbolla kalkan bir insanım Astra 19 da Avrupadaki tüm karşılaşmaları izliyorsun mtv grubu da orda o yüzden vazgeçemiyorum çanak çapı 55 60 cm olunca 16 dereceyi almak için mecbur Astra 19 u bozmam gerekiyor yoksa 16 derecenin yeri ayrı :)

Bukır 61

0
Üye
31 Ocak 2017
208
214
43
karadenız
futbolla yatıp futbolla kalkan bir insanım Astra 19 da Avrupadaki tüm karşılaşmaları izliyorsun mtv grubu da orda o yüzden vazgeçemiyorum çanak çapı 55 60 cm olunca 16 dereceyi almak için mecbur Astra 19 u bozmam gerekiyor yoksa 16 derecenin yeri ayrı :)

Tamamda kardesim astra19 daki csatkanallarini acmiyorki! acsa anlik hemen donuyor

--------------------

Tamamda kardesim astra19 daki csatkanallarini acmiyorki! acsa anlik hemen donuyor
Bence de 16 futbol icin daha iyi hem bizim ligi veriyo

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
496
64
28
Trabzon

ispanyol paketleri var hepsi donmasız açılıyor.Maçlar da orda o yüzden dedim her maçı yayınlıyorlar . Fransız paketleri 1.5 yıldır zaten açılmıyor özel server olması lazım izleyebilmek için.
bulunduğum konum marmara bölgesi olduğu için rahat alabiliyorum tüm yayınları

zaten sorduğum sorunun amacı sadece fikirleri almak üzerine Hotbird mi favoriniz Astra 19 mu

16 derece tartışılmaz yani :)

Son düzenleme:

alacati35

0
Üye
23 Nis 2016
18
0
1
bence astra 19 uydusunda kaliteli yayınlar var izlemeye değer hotbird'te ise Türkçe desteği olan kanallar tercihim

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Tüm foruma merhaba
Zevkler renkler tartışılmaz fakat bu iki uydu arasından birisini seçmek durumunda kalsanız favoriniz hangisi olurdu ?

Not: Varsayalım Her ikisini de rahat alabilen bir konumdayız.

Benim kesinlikle tercihim Astra 19 olur. Ya sizin tercihiniz sayın ustalarım :)

Sevgili kardeşim madem her iki uyduyu almada sıkıntı yok o halde neden tercih yapmak gerekiyorki.? Şahsi görüşümdür ben hiç birinden vazgeçmem her iki uyduda kulvarlarında LİDER konumlardadır...