Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Genel Olarak Yardım

hakanaydin57

0
Üye
2 Mar 2015
8
0
1
Merhabalar, benim dileğim, ricam siz değerli arkadaşlardan bu uydu alıcılarına ait genel kısaltmalar, kelimeler vs (ccam, freecam, iptv, bisskey) gibi daha birsürü vardır eminim bunlarla ilgili genel bir açıklama yerine bu konulara uzak arkadaşlar için mesela ben daha açıklayıcı yorumlar istiyorum.

Yıllardır körü körüne sadece Türksat kanallarını onunda belli başlı kanalları izliyorum ama avrupa maçları olsun, belgesel kanalları olsun bunları ücretsiz izlemek eminim ki mükündür. Forumda araştırdığım kadarıyla var ama anlatılanlardan pek birşey anlamadım.

Umarım kendimi ifade edebilmişimdir. Teşekkürler şimdiden.

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,581
57,706
113
izmir çamdibi
ücretsiz izlemenin bir kaç yolu var
1.emu
2.fre server
3 günlük ücretsiz server
4 iptv
5 uydudan paylaşım
şu anda aklıma gelenleler bunlar

hakanaydin57

0
Üye
2 Mar 2015
8
0
1
paylaşım için teşekkür ederim, tüm bunlar için sanırım öncelikle internet bağlantısı gerekli, onun dışında bu yazdğınız 5 madde için extra olarak ne yapmam gerekir.

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,010
12,243
113
ALMANYA
paylaşım için teşekkür ederim, tüm bunlar için sanırım öncelikle internet bağlantısı gerekli, onun dışında bu yazdğınız 5 madde için extra olarak ne yapmam gerekir.

@Cafi nin yazmis oldugu séceneklerin icin de kirmizi ile isaretli olanlar Internet gerekli.

1.emu icin burdan sofcamkey dosyasini kullanmis oldugun model Uygun olani dosyayi indirip cihazina yuklemen yeterli (butun sifreli Kanal lar icin degil.)
2.fre server
3 günlük ücretsiz Server Gunluk ucretsiz Server adreslerine burdan ulasabilirsin
4 IPTV
Iptv adresler icin burayi takip ede bilirsin.
5 uydudan paylaşım