Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Free Share Çalışmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sleep

0
Üye
16 Ocak 2012
15
1
3
Arkadaslar Ali işlemcili next lerde yok machina serilerinde var...hemen hemen bütün nextlere aynı yerden free server veriliyordu....Gecen gün machina serileri yeni yazılımla, yeni servere gecti....oradan paylasım yapılıyor....ali işlemcilerin server'i kesilmiş durumda....ya tamamen gitti yada bakım yapılıp tekrar gelir... bekliycez..

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Arkadaslar Ali işlemcili next lerde yok machina serilerinde var...hemen hemen bütün nextlere aynı yerden free server veriliyordu....Gecen gün machina serileri yeni yazılımla, yeni servere gecti....oradan paylasım yapılıyor....ali işlemcilerin server'i kesilmiş durumda....ya tamamen gitti yada bakım yapılıp tekrar gelir... bekliycez..

Arkadaşım Allah aşkına mahsusmu yapıyorsunuz 2000 mini HD ve CX HD seri ALİ işlemcilerde Free-share AÇIK ve canavar gibi çalışıyor.! Niçin böyle yersiz paylaşımlar yapıp insanları huzursuz ediyorsunuz.? Eğer zahmet edip önceki mesajlara baksaydınız bu sorunu yaşayanların KİŞİSEL bağlamda yanlışlıklarından dolayı böyle sıkıntı yaşadıklarını anlardınız.?

OKUYALIM.
OKUYALIM.
OKUYALIM.

my_idol

0
Üye
9 Kas 2015
55
0
6
Haydar1966 ??? Minix Hd Cool cihazımda ne gibi bir yanlışlık yapmış olabilirim acaba ? 3 gün önce çalışan cihaz bir anda gitti bi çözüm öneriniz ve yardımınız var mı ?

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Haydar1966 ??? Minix Hd Cool cihazımda ne gibi bir yanlışlık yapmış olabilirim acaba ? 3 gün önce çalışan cihaz bir anda gitti bi çözüm öneriniz ve yardımınız var mı ?

Eğer cihazlarınızı 2 yıldan fazla bir süreden beridir kullanıyorsanız firma Free-server+Free-share+G share artık ne ise desteğini sonlandırmış olabilir.!
( Benimkisi sadece tahmin ) Size ve diğer bu konuda sıkıntı yaşayanlara nacizane tavsiyem şu olacaktır,eğer cihazları en azından 2 yıldan fazla kullanan varsa merkez servisi arayıp bilgi edinmeye çalışınız...

prof.psikolog

0
Üye
5 Şub 2015
53
0
8
İnşallah bakım vardır . 3-4 günden beri yok free share Minix HD Cool /Inview bu sefer biraz gidişi garip oldu gelmeyecek diye endişeliyim :((

blue_blue

0
Üye
30 Nis 2012
167
72
28
Arkadaslar, burada durum paylasiyoruz. Mahsus yaptigimiz bişey yok. Freeshare 3 gundur bendede kapali. Minix manchina 2000 kullaniyorum. Iks bitis tarihi 19/5/2018. Iptv, vod, youtube ve diger internet uygulamalarini kullanabiliyorum. Durum bundan iberettir, bilgi veriyoruz.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Mini2000HD de freeserver açık arkadaşlar geçen gün resim koydum haydar ustada defaatle yazdı sorun varsa modemi kapatıp açın olmadı cihazın elektriğini kesin tekrar bağlayın gene olmadı reset atın yedeğinizi yükleyin mutlaka olacaktır sorun yok şuan izliyorum benimde tarih 2018/04/28 uzamış olan tarih

Son düzenleme:

sitkidogru

0
Üye
26 Eki 2015
85
147
33
SAyın arkadaşlar Next 18500 cıs plus'a Yazılım atılırsa yüklenmiş olan free server silinir mi. Teşekkürler.

my_idol

0
Üye
9 Kas 2015
55
0
6
Bugün next firması ile görüşmem sonucunda bana söyĺenen "Yeni servere geçildiği ve Minix Hd Cool da dahil olmak üzere bir çok cihazın free sharelarının kapatıldığı ve artık bu cihazların yeni yazılım gelmeden ve muhtemelen gelmiyeceği haliyle free share olayının bittiği ! İstek ve tapelerimizi next firmasına iletmemiz" tarafıma bildirilmiştir. Konu ike ilgilenen ve benzer sorunlar yaşayan arkadaşlara duyurulur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...