Neler yeni

free iptv hakkında

stubburn

New member
Üye
arkadaşlar merhaba. 2 hafta önce vatan bilgisayardan next 2000 hd mini aldım. içinden free iptv çıkmadı. bu özellik mi kaldırıldı yoksa yapmam gereken birşeyi mi yapmadım?

mucro

Member
Üye
Cihazin internete bagli olup ayarlarinin yapildigindan emin olduktan sonra kumanda da bulunan iptv tusuna basiniz ardindan sat tusuna basiniz orada free iptv katagorilerini goreceksiniz istediginize tikladiginiz o katagorinin listesi otomatik yuklenecektir.

stubburn

New member
Üye
Cihazin internete bagli olup ayarlarinin yapildigindan emin olduktan sonra kumanda da bulunan iptv tusuna basiniz ardindan sat tusuna basiniz orada free iptv katagorilerini goreceksiniz istediginize tikladiginiz o katagorinin listesi otomatik yuklenecektir.
teşekkür ederim. dediğinizi yapar yapmaz bilgi vereceğim.

stubburn

New member
Üye
Dostum teşekkür ederim. Dediğin gibi yaptım kanallar yüklendi ve açıldı. Çok fazla popüler kanal olmasa da idare edicez artık. İyi forumlar.

blue_blue

Member
Üye
Suan ( saat 08:35) itibariyle free iptv yayini ile turksattaki yayin birbirinden tamamen farkli.