Neler yeni

Forumumuza eklenmesini istediğiniz ana konu başlıklarını burada belirtebilirsiniz.

uydu3405

New member
Üye
Hocam spor bölümüde Takımlar olarak başlık açılsa ve Galatasaray Fenerbahçe Beşiktaş Trabzonspor Bursaspor ve Anadolu takımları ve adünyadan spor şeklinde biçimlendirilirse iyi olur.

Merovingian

Özel Üye
Özel Üye
"OFFICE PROGRAMLARI VE UYGULAMALARI" Bölümü olursa foruma faydalı olacağını düşünüyorum. Konu anlatımlarını , örnek uygulamaları ve kodları paylaşabiliriz.

uydu3405

New member
Üye
Hocam spor bölümüde Takımlar olarak başlık açılsa ve Galatasaray Fenerbahçe Beşiktaş Trabzonspor Bursaspor ve Anadolu takımları ve adünyadan spor şeklinde biçimlendirilirse iyi olur.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
Görülen lüzum üzerine, açılan konuların takibi ve forum içindeki arama karışıklıklarını önlemek için Tv'de Spor yayınları bölümü kaldırılmış ve spor ile ilgili yayın akışları konuları ve diğer spor konuları, tek bölüm altında yani SPOR bölümünde toplanmıştır.

http://www.next.web.tr/forumlar/172-SPOR.html

A.kadir

Moderator
Yönetici
Moderator
akşamdan beri sıkıntı yaşıyordum foruma girişte sabah anasayfaya girş yapıp alt başlıklarda hata alıyordum şimdi durum düzelmiş fakat 4 günlük veri kaybı var

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
Evet teknik sorunlar nedeniyle ayın dördündeki yedeğe geri dönmez zorunda kalındı maalesef.