Neler yeni

Forumumuz Yeni Görünümü Beğendiniz mi ?

Forumumuz Yeni Görünümü Beğendiniz mi ?

• Evet, Beğendim

Kullanılan: 56 88.9%
  • Hayır, Beğenmedim

Kullanılan: 7 11.1%

• Kullanılan toplam oy
    63

DOST_6080

Özel Üye
Özel Üye
Teşekkürler memet .
ek satır mesaj yazdıgımız alanada olabilirmi (mesaj alanı ile imza alanı arasına iki boşluk gibi konu ile imza iç içe gibi)

zyab1903

Member
Üye
Ben yaklaşık 1 haftadır foruma giriş yapamıyorum. Epey uğraştırdı beni. Özlemişim.

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emin.özer

Member
Üye
Yöneticiler kardeşler herşeyi güzel olmuş ama mağdur olan ne yapacak peki bende diyorum ki TV Google si eski forumda sıkıntım yoktu bunda Samsung tizen TV için Go
oogle Chrome nasıl olur bende bilmiyorum indirem yada degisem ya eski Google ye uyduruk yada Google'chrom nasıl ayarlanır birileri yardımcı olsun cevap bekliyorum sagolun Carolina şimdi den teşekkürler

zyab1903

Member
Üye
Forumda paylaşılan cccam lar görüntülenmiyor

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DOST_6080

Özel Üye
Özel Üye
Forumumuzda bazı özellikler çalışmıyor
-Bazı arkadaşlar tvnin arama motorundan girdiğini belirtiyor bir önceki sistemde konuları açmak yazmak vb eylemleri bu arayüzde yapamadıklarını belirtiyorlar bu konu hakkında ne yapılabilir maduriyetlerini gidermek için.
-Canlı Tv tuşuna bastıgımızda siteden çıkılıyor bunu düzeltmeniz hepimiz için avantaj yeni sekmede aç daha uygun olacak (".......................canlitv.php" target="_newblank "..........)

-Kendi açtıgımız bazı konularda konuyu bilgi amaçlı verdiğimiz için kilitlemiştik şimdi ilave yapmak istesekte açamıyoruz. (Konuyu sil düzenle verildi amma farklı statü gerekiyorsa bu işlem için kalabilir)

Tüm bunlar zamanla olabilecek şeyler bunun farkındayım hatırlatmak istedim.

Sevgi Saygıyla

Son düzenleme:

DOST_6080

Özel Üye
Özel Üye
Bu günden sonrada forumumuzda sadece iptv ve ccam paylaşımları için girip diger bölümlerde next2000 internet machinaya gelen yazılımı indirip cihaza kurarak olurasa yeni yazılımla olmaz ise bir önceki yedeğime dönerek işime bakacağım en doğrusu bu sanırım üzerimize farz olmayan şeylerle fazla uğraşmak olmuyor.

Sevgi saygıyla

nevzatkeles

Member
Üye
Hiç beğenmedim aradığın şeyler bulunmuyor msj silinmiyor eveli frekans değişimlerinde hemen gelirdi şimdi hangisi olduğunu bilmiyorum