Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Forum Genel Anket

FORUM SAYFAMIZIN DİĞER UYDU MARKA VE MODELLERİNE HİZMET VERMESİNİ İSTERMİSİNİZ ?

• Evet Olabilir

Oy: 3 27.3%
  • Hayır Olmasın

Oy: 6 54.5%
  • Kararsızım

Oy: 2 18.2%

• Kullanılan toplam oy
    11
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr
FORUM SAYFAMIZIN DİĞER UYDU MARKA VE MODELLERİNE HİZMET VERMESİNİ İSTERMİSİNİZ ?

Evet
Hayır
Belki

Seçeneklerini oylayabilirsiniz.

İlginize teşekkürler.

hedef2010

0
Üye
17 May 2012
217
10
18
galiba ilk ben verdim... adresten de anlışılacağı gibi next ve sadece next olmalı derim... ama yine de siz emekçilerimiz bilir.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ

Evet
Hayır
Belki

Seçeneklerini oylayabilirsiniz.

İlginize teşekkürler.

Dijimemo üstadım ; Forum geneli gerek ustalarımız gerekse kullanıcılar olarak bizler nexte alıştık.Forum alanında cihazlar hakkındaki sorulara cevap verenler tabir yerindeyse gözleri kapalı işini bilen ve seven ustalar kullanıcıya direkt çözüm verilmekte şu anda.
diğer markaların yer alması konusu hayli cazip o orandada riskli bir konu kanımca .
Şöyle ki ;Diğer cihazlar konu başlığı görsel olarak kalırsa sorulan sorular ve istekler zamanında cevaplanmazsa sorun olur.(ha dersinki transfer yaparız o zaman eyvallah derim olur.)
sevgi saygıyla.

Not: http://www.next.web.tr/konular/5134-CCcam-Server-Satis.html bi araya toplanan bölüme ara sıra bi uğra ustam (mesaj atamadığım zaman oluyor )

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...