Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Dayzek motor

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
382
72
28
Merhaba ustalar benim dayzek motorlu çanağın var bir hafta önce yüksek gerilim den dolayı TV ve next mini HD 2000 cihazın yandı her şey tamam ama motorlu çanak dönmüyor Türksat uydusu üzerinde kalmıştı yayınları var ama motorlu çanak dönmüyor.acaba oda yanmış olabilirmi bir yardımcı olursanız sevinirim

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Merhaba ustalar benim dayzek motorlu çanağın var bir hafta önce yüksek gerilim den dolayı TV ve next mini HD 2000 cihazın yandı her şey tamam ama motorlu çanak dönmüyor Türksat uydusu üzerinde kalmıştı yayınları var ama motorlu çanak dönmüyor.acaba oda yanmış olabilirmi bir yardımcı olursanız sevinirim
Next2600 motor ise alt kısmında düğmeler var,ikisini aynı anda basılı tutarak resetle,Goldmaster ise yine alt kısımda küçük bir delik var oraya kürdanla basılı tut turuncu ışık yeşil olunca bırak,normale döner.

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
382
72
28
Marka bilmiyorum ama reset yeri var çıktım reset yaptım yinede dönmüyor Türksat ta kalmış çanak Türksat görüntü geliyor ama motor dönmüyor

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Marka bilmiyorum ama reset yeri var çıktım reset yaptım yinede dönmüyor Türksat ta kalmış çanak Türksat görüntü geliyor ama motor dönmüyor
Motora takılan anten kablolarını çıkar tak olmazsa,kullandığın uydu alıcısındaki motor ayarlarını yeniden kurup deneyin.