Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Çocuklar İçin En iyi Android, iOS Oyunları ve Uygulamaları

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
[h=1]Çocuklar İçin En iyi Android, iOS Oyunları ve Uygulamaları[/h][h=2]Oyun oynamayı çok seven çocuklar için gelişimleri destekleyecek tercihler yapılması oldukça önemli. İşte 2016’daki en iyi oyunlar ve uygulamalar.[/h]
cocuklar-icin-en-iyi-android-ios-oyunlari-ve-uygulamalari-1482656305.jpg
[FONT=&quot]
[FONT=&quot]Çocuklarınızın teknolojiden en iyi şekilde yararlanmasını istiyorsanız, onlara tablet almaktan daha fazlasını yapmanız gerekecek. Eğlenceli, ilgi çekici ve en önemlisi de gelişimlerini destekleyecek oyun ve uygulamalar sunmak zorundasınız. Oyun ile birlikte aynı zamanda eğitim hiçbir zaman es geçilmemeli. İşte sizlere yardımcı olabilecek bazı oyun ve uygulamalar[/FONT]
[FONT=&quot]Kids Learning Puzzles PUZZINGO[/FONT]
[FONT=&quot]Fiyat: Ücretsiz[/FONT]
[FONT=&quot]Kategori: Eğitim bulmaca[/FONT]
[FONT=&quot]Yaş: 5 ve altı[/FONT]
[FONT=&quot]PUZZINGO, çocukların kelime, bellek ve bilişsel becerilerini geliştiren bir bulmaca oyunudur. İngiliz ve Amerikan İngilizcesi, İspanyolca, Japonca ve Mandarin gibi çeşitli dilleri destekler. Böylece çocuklar yabancı dil konusunda da kendilerini geliştirebilir.[/FONT]
[FONT=&quot]Artie's World[/FONT]
[FONT=&quot]Kategori: Çizim[/FONT]
[FONT=&quot]İdeal yaş: 5 ve altı[/FONT]
[FONT=&quot]Uygulama güzel görsellere sahip. Aynı zamanda çok basit ama eğlenceli. Ana karakter dünyada dolaşıyor ve noktaları birleştirerek farklı hayvanlar ve nesneler çizilmesine yardımcı oluyor.[/FONT]
[FONT=&quot]Toca Lab[/FONT]
[FONT=&quot]Fiyat: 2.99 Dolar[/FONT]
[FONT=&quot]Kategori: Eğitim oyunu[/FONT]
[FONT=&quot]İdeal yaş: 6+[/FONT]
[FONT=&quot]Toca Lab, yetişkinlerin bile oynayabileceği eğlenceli bir oyundur. Periyodik tablodan esinlenerek oluşturulmuş oyunlar oldukça farklı ve ilgi çekici.[/FONT]
[FONT=&quot]TeleStory[/FONT]
[FONT=&quot]Kategori: Reklam öğesi uygulaması[/FONT]
[FONT=&quot]İdeal yaş: 6-8[/FONT]
[FONT=&quot]Telestory, çocuklara bir arka plan, kostüm gibi detayları hazırlayarak kendi TV şovlarını yaratacak bir uygulamadır. Üstelik hazırlanan şovlar özel olarak kaydedilebilir.[/FONT]
[FONT=&quot]Music4Kids[/FONT]
[FONT=&quot]Fiyat: 2.99 Dolar[/FONT]
[FONT=&quot]Kategori: Oluşturma / Yaratıcılık[/FONT]
[FONT=&quot]İdeal Yaş: 6-8[/FONT]
[FONT=&quot]Music4Kids, çocuğunuza küçük bir besteci olma noktasında ilham verebilir. Çocuklar aynı anda müzik yazabilir, çalabilir ve profesyonel bir besteci tarafından yaratılmış olan 140 farklı parça üzerinde uygulama ile eklemeler yapabilir.[/FONT]

[/FONT]