Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Bu cihazda kanal taşımak imkansız

tugra01

0
Üye
6 May 2017
10
0
1
Next 2000 hd internet machine cihazda, kanalları sıralamak istiyorum fakat önüne arkasına gibi şeyler var, ne yaptıysam da istediğim yerlere kanalları taşıyamadım. mesela star tv.yi 4.e alıyorum, atv.yi 3.e almak istiyorum, star tv 5.e kayıyor. bir kanalı seçip istediğim numaraya taşımak varken niye böyle önüne arkasına diye şeyler koymuşlar anlamadım.

Bir de bazı iptv kanallarında görüntü var ses yok.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Next 2000 hd internet machine cihazda, kanalları sıralamak istiyorum fakat önüne arkasına gibi şeyler var, ne yaptıysam da istediğim yerlere kanalları taşıyamadım. mesela star tv.yi 4.e alıyorum, atv.yi 3.e almak istiyorum, star tv 5.e kayıyor. bir kanalı seçip istediğim numaraya taşımak varken niye böyle önüne arkasına diye şeyler koymuşlar anlamadım.

Bir de bazı iptv kanallarında görüntü var ses yok.

Sanırım ŞAKA yapıyorsunuz bu cihazda kanal taşıma adeta ÇOCUK-OYUNCAĞIDIR.! Yapmanız gerekeni siz zaten yapmışsınız sadece ilgili tuşa basacaksınız işte hepsi bu kadar.! İşaretleyin taşımak istenilen kanal (diyelim 10 noda) sonra diyelim 5 e atacaksınız oraya gelin SARI tuşa basın işte hepsi bu kadar...Ip-tv kanallarına gelince malumunuz üzere bizler müneccim değiliz sizin nasıl bir şey izlediğinizi nereden bileceğiz.? Özel servermi yoksa cihazın kendi hizmetinimi.Cihazın kendi hizmeti ise hangi kanal hangi kategori yazın bakıp kontrol edelim...

tugra01

0
Üye
6 May 2017
10
0
1
Sanırım ŞAKA yapıyorsunuz bu cihazda kanal taşıma adeta ÇOCUK-OYUNCAĞIDIR.! Yapmanız gerekeni siz zaten yapmışsınız sadece ilgili tuşa basacaksınız işte hepsi bu kadar.! İşaretleyin taşımak istenilen kanal (diyelim 10 noda) sonra diyelim 5 e atacaksınız oraya gelin SARI tuşa basın işte hepsi bu kadar...Ip-tv kanallarına gelince malumunuz üzere bizler müneccim değiliz sizin nasıl bir şey izlediğinizi nereden bileceğiz.? Özel servermi yoksa cihazın kendi hizmetinimi.Cihazın kendi hizmeti ise hangi kanal hangi kategori yazın bakıp kontrol edelim...

özel serverdan bahsediyorum hocam.

koraypc

0
Özel Üye
8 Kas 2016
327
358
63
54
istanbul beyoğlu
next bahsediyon nekadar zor olabilirki ve yeni cihaz usb at

--------------------

alinan cihaz server ayarı var bende ıks var amigo açınca açılıyor next firması 1 yıl hediye diyor ama 3 senede olsa açık

--------------------

Free Share Aktivasyon
Cihaz 1 senelik otomatik free share(Ücretsiz server) desteği sağlar… İnternete bağlanıldığında otomatik açılır
Girişler menüsünden şifreli yayın ayarları bölümüne girin en altta kalan süre görülür..

Free Share Manual Kapama
Girişler menüsünden şifreli yayın ayarları bölümüne girip internet paylaşım yolunu kapalı seçin me/na süre uzatmak ve değişik ücretli alanlara bağlanmak içindir.

--------------------

bunu yap