Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Bir machina 3D olamadi üvey evlat pandora 2D (!)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BEN1254

0
Üye
23 Nis 2015
28
0
1
Bir machina olamadi üvey evlat pandora,teşekkürler havada uçusuyor BUGÜN YAYINLANAN YAZILIM SAYFASINDA MACHİNA 3D ..ama pandoranin arkasindan şartelini kapattik biz...helal olsun doktor civanim ve karbona(!)

BEN1254

0
Üye
23 Nis 2015
28
0
1
şu ana kadar yayinlanan hiç 1 yazilimda 1 teşekkür bulamazsin,şikayetten başka...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,140
113
İstanbul
şu ana kadar yayinlanan hiç 1 yazilimda 1 teşekkür bulamazsin,şikayetten başka...

Arkadaşım doğrudur haklı olabilirsin , sana bir uyducu tavsiyesi ne marka olursa olsun ANDROİD tabanlı cihazlardan UZAK duracaksın.!!! Sadece bu cihaz değil piyasadaki diğer benzerlerine bak millet nasıl yaka silkeliyor açıkça görülüyor. Bu cihaz PLUS serisinin devamıdır ve arkasında DOKTOR vardır o yüzden gözün kapalı alacaksın keyfine bakacaksın.

Son düzenleme:

BEN1254

0
Üye
23 Nis 2015
28
0
1
haklısın,canımız yandı o kadar para verıp bu şekilde hizmet almak üzüyor pandora kullanıcılarını....

emirtalha

0
Üye
22 Nis 2013
199
0
16
Aga ben 3 sene once 18500 hd pulus aldim bu zamana kadar 50 defa yazilim cikardilar her cikan bir oncekini aratir oldu 3 sene once 350 tl bayilmistim gecen hafta 200 tl ye baska marka cihaz dim ilk defa skaylari birak sifreyi saatlerce en ufak cizilme dahi olmadan izliyorum valla kiyaslarsam parasina gore cok super bi cihaz

BEN1254

0
Üye
23 Nis 2015
28
0
1
keşke andorid uydu cıhazı işine gırmeleserdıde başımızı yakmasalardı...next dedık kalıte dedık ama sinir krizine girdik.

BEN1254

0
Üye
23 Nis 2015
28
0
1
alıntıdır ;
merhaba arkadaslar onceki cihazim Next 18500 hd +plus bu cihazda baslikta soyledigim uydulardaki cogu sifreli kanala CCCam kullanarak izliyodum yeni cihazim pandora ile cogu kanali sifresi cozmuyor benim gibi sorun yasayan arkadaslar varmi ozellikle Astra 19 daki fransiz kanallarini hic acmiyor ayni anda Next 18500hd+plus da nediyorum onda aciyor ornek olarak beinsport 1 ve 2 tf1 m6 france 1 2 3 vs son guncellemeler yuklu eskileri de denedim yine ayni
http://www.***********.com/********/...6#.VVO-bEYvnFI

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Bu forum Next firmasının resmi forumu değildir! her mesajında abuk subuk laflar atıyorsun, önce laflarına ve bana yazdığın yazılara DİKKAT ET.!! Yazılımları ben yapmıyorum, derdini cihazının seri no sunu da yazıp Next'in Resmi adresi ne yaz .! http://destek.next.com.tr/index.php?/Tickets/Submit

Başka platformlardaki yazılanları da burada paylaşıp ortamı daha da provake etme! aklına gelen, aklının estiği her şey her yere yazamazsın burası dingonun ahırı değil.! Amigo bölümüne pandora mesajı yazıyorsun,mesaj silinince laf atıyorsun.! Önce forumun kurallarını oku ve konu yada mesajların neden silindiğini öğren.! Next ile ilgili derdin varsa git bunu onlarla yada mahkemelerde çöz.!önce neyin ne olduğunu öğren,bilmiyorsan araştır.! burası senin yerin değil.! Şimdiye kadar yazdığın tüm yazılar karalama üzerine, bu sana TEK uyarım, üslubuna,kişilere ve Firmalara yaptığın eleştirilere ve yazılara dikkat et.!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...