Neler yeni

Assassıns hakkındaki gelişen en son haberler

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
86
#21

Ubisoft, Assassin’s Creed: Antik Mısır Keşif Turu adlı yeni Assassin’s Creed Origins oyun modunu duyurdu.

Ubisoft, oyuncuların Eski Mısır’ın farklı manzaralarını keşfedebileceği ve zengin geçmişi hakkında bilgi edinebileceği Assassin’s Creed: Antik Mısır Keşif Turu adlı yeni Assassin’s Creed Origins oyun modunu duyurdu. Keşif Turu, 2018 başında tüm Assassin’s Creed Origins sahiplerine ücretsiz bir güncelleme olacak.Bu özel modda oyuncular, savaş, öykü ya da zaman kısıtlaması olmadan Assassin’s Creed Origins’teki Eski Mısır’ın interaktif 3D rekreasyonunda ücretsiz dolaşabilirler. İskenderiye’den Memphis’e, Nil Deltası’ndan Büyük Kum Denizi’ne, Giza Platosu’ndan Faiyum Oasis’e, oyuncular daha önce hiç olmadığı gibi Antik Mısır’nın zengin tarihinde gezinebilirler. Keşif Turu, Büyük Piramitler, mumyalama, Kleopatra’nın hayatı gibi Ptolemaik Mısır’ın farklı bir yönüne odaklanan tarihçiler ve Mısırbilimcilerin küratörlüğünde onlarca rehberli tur sunacak.“Başından beri Assassin’s Creed serisi Üçüncü Haçlı Seferi’nden İtalyan Rönesansı’na kadar tarihteki en önemli anları keşfetti ve bu yıl da Antik Mısır olacak” diyor Assassin’s Creed Origins’in Yaratıcı Direktörü Jean Guesdon. “Özellikle bir video oyunu yoluyla gerçekleştirilen etkileşimli deneyimle, Antik Mısır’ın inanılmaz tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmeleri adına insanlar için oluşturulmuş olan bir eğitim modu olan Assassin’s Creed: Antik Mısır Keşif Turunu sunmak hayalimizdi.”Assassin’s Creed Origins 27 Ekim 2017’de konsollar ve Windows PC için satışa sunulacak.
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
86
#22
Assassin’s Creed Origins içerisinde de ganimet kutuları bulunuyor

Fakat merak etmeyin, iyi haberlerimiz de var.Artık günümüzde neredeyse her oyunda karşımıza çıkan ganimet kutuları, yine bir haberimizin daha konuğu oldu. Bu sefer, belki de, “Ne alaka yahu?” diye soracağınız bir oyunda hem de. Assassin’s Creed Origins. Biz de çok şaşırdık, fakat gerçek ne yazık ki. Fakat, merak etmeyin, iyi haberlerimiz de var. Heka Chest isimli ganimet kutusunu merak edenler için, haberimizin en sonunda bir video bulunuyor. Videonun 2. dakika 30. saniyesinde, haberimize konuk olan ganimet kutusunu görebilirsiniz. Ayrıca, heka kavramının anlamı, Mısır dilinde büyü anlamına geliyor. Muhtemelen, “Büyülü kutu” ya da benzeri bir anlama gelen kutu yapmış Ubisoft ekibi.

Assassin’s Creed Origins içerisindeki Heka Chest isimli kutular, oyun içi para ile satın alınıyor.

Her neyse, çok da uzatmadan kutulardan bahsedelim. Hemen aşağıdaki videoda da görebildiğiniz üzere, 3000 altın ediyor, bir Heka Chest almak. Fakat, videoda da görebileceğiniz üzere, satın alma seçeneğinin altında bir de satma seçeneği bulunuyor. Yani, görünüşe bakacak olursak, ganimet kutuları var, ancak bunlar oyun içi para ile satın alınabiliyor. Şimdilik böyle, ama oyunun ilerleyen sürümlerinde bu değişir mi, pek bilemiyoruz ne yazık ki. Bize düşen şey sadece, Ubisoft ekibinin bizlere ve cüzdanlarımıza acıması, Assassin’s Creed Origins içerisindeki ganimet kutularını oyun içi para ile bizlere sunması.
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
86
#23

Assassin’s Creed Origins içindeki define sandıklarını oyun içi parayla satın alacaksınız.

Assassin’s Creed Origins için verilen çıkış tarihi yaklaşırken, oyuna göz atma fırsatı bulan bazı oyuncular ilginç bir detaydan bahsetmişti. Oyun piyasasında “loot box” olarak adlandırılan ve rastgele eşyalar barındıran sandıkların, oyundaki Heda adlı bir karakter tarafından satıldığı görülmüştü.Bu tür hazine sandıkları pek çok oyunda gerçek para karşılığı satın alınabilir olduğundan ve oyuncular genellikle bundan memnun kalmadığından, bu keşif hoş tepkiler almadı. Ancak oyunun yönetmeni Ashraf Ismail tarafından yapılan bir açıklama oyuncuları rahatlatacaktır.Ismail oyunda “Heka Chest” olarak anılan sandıkların gerçek parayla değil, oyun içi parayla alınacağını açıkladı. Yapım ekibi bu sandıkları az bulunan eşyalar çıkacak şekilde hazırlamışlar. Bu sayede oyunculara farklı bir seçenek verilmek istenmiş.Oyunda bu sandıkları satan Heda aynı zamanda diğer az bulunan malzemeleri de envanterinde bulunacak. Bu şekilde yan görevlerle fazla uğraşmak istemeyen oyuncular zamandan tasarruf edecek. Tüm bu malzemeler ve sandıklar ise sadece oyun içinde kazanılan parayla alınacak. Ancak tabii ki oyun içinde gerçek para harcamak isteyenler için de farklı seçeneklerin bulunacağı da bir sır değil.
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
86
#24
Assassin’s Creed Origins için ilk inceleme puanları yayımlandı

Oyun bayağı bir sevilmiş.Sizlere Twitch üzerinden 7 saatlik bir Assassin’s Creed Origins canlı yayını vermiş olabiliriz fakat bizlerin inceleme yazısı henüz bitmedi. Bu yüzden diğer sitelerin bu oyuna vermiş olduğu puanları merak ediyor olabilirsiniz. Bu yüzden, bu yazımızda sizlere Assassin’s Creed Origins için ortaya çıkan ilk inceleme puanlarını belirteceğiz. Dilerseniz hemen aşağıdan oyunun ilk inceleme puanlarına sizler de göz atabilirsiniz.
Sizleri inceleme puanları ile baş başa bırakmadan önce söylemek istiyoruz, oyunun ortalama puanı şu an 100 üzerinden 85 olarak görünüyor. Yani oyun oldukça başarılı. Bu yapıya en yüksek inceleme puanı 100 üzerinden 100 olarak Games Radar+ ve Saudi Gamer cephelerinden gelirken; en düşük inceleme puanı ise RPG Site cephesinden 100 üzerinden 60 olarak geldi.

 • GamesRadar+ – 100 / 100
 • Saudi Gamer – 100 / 100
 • Forbes – 93 / 100
 • Hobby Consolas – 92 / 100
 • Digitally Downloaded – 90 / 100
 • Gameblog – 90 / 100
 • Critical Hit – 90 / 100
 • Press Start – 90 / 100
 • IGN – 90 / 100
 • IGN Spain – 90 / 100
 • USgamer – 90 / 100
 • Pardis Game – 90 / 100
 • Game Revolution – 90 / 100
 • Game Volt – 88 / 100
 • Areajugones – 87 / 100
 • PlayStation LifeStyle – 85 / 100
 • Game Informer – 85 / 100
 • Spaziogames – 85 / 100
 • DualShockers – 85 / 100
 • Polygon – 85 / 100
 • IGN Italy – 85 / 100
 • Worth Playing – 80 / 100
 • TheSixthAxis – 80 / 100
 • Hardcore Gamer – 80 / 100
 • Gaming Nexus – 80 / 100
 • GamingBolt – 80 / 100
 • Gadgets 360 – 80 / 100
 • TrueGaming – 75 / 100
 • GameSpot – 70 / 100
 • Easy Allies – 70 / 100
 • Zoomg – 70 / 100
 • RPG Site – 60 / 100
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
86
#25

[h=2]Assasin’s Creed’in 10. yılının şerefine, Ubisoft oyunu Uplay kullanıcılarına hediye ediyor.[/h]Kendi oyun dağıtım ağlarını güçlendirmek isteyen EA ve Ubisoft, Uplay ve Origin platformlarında belirli aralıklarla ücretsiz oyun dağıtıyorlar. Zaman zaman küçük veya çok eski oyunlar hediye edilse de, güncel sayılabilecek AAA oyunlar da verilebiliyor. Ubisoft da bu ay Assasins Creed 4: Black Flag’i hediye ediyor.
12 Aralık’ta Assasins Creed 4: Black Flag’in ücretsiz dağıtımına başlandı. Oyunu alabileceğiniz son tarih ise 18 Aralık 13:00 olarak belirlenmiş. Bu süre aralığında Uplay hesabınıza giriş yapıp, oyunu hesabınıza bağlayabilirsiniz.
Oyunu tarayıcı üzerinden hesabınıza eklemek için buraya tıklayabilirsiniz.
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
86
#26
[h=1]Assassin’s Creed Origins: The Hidden Ones ne zaman çıkacak?[/h][h=2]Assassin’s Creed Origins, ilk genişletme paketi olan The Hidden Ones ile daha heyecanlı bir hale gelecek.
[/h][FONT=&quot]
Ubisoft tarafından geliştirilen en yeni Assassin’s Creed oyunu olan [FONT=&quot]Assassin’s Creed Origins, The Hidden Ones isimli bir genişletme paketine kavuşacak. Yapılan açıklamalara göre bu genişletme paketi; [FONT=&quot]PC, PlayStation 4 ve Xbox One[/FONT] platformları için 23 Ocak 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. [FONT=&quot]Assassin’s Creed Origins: The Hidden Ones[/FONT] isimli yeni içerik ile ana oyundan birkaç sene sonrasına gideceğiz ve [FONT=&quot]Roman Empire[/FONT] tarafından yönetilen bir bölgeye adımımızı atacağız. Yine [FONT=&quot]Bayek karakterini[/FONT] kontrol ediyor olacağız ve oyunun ilk genişletmesi olan bu paket ile seviye sınırı da yükselecek. Yani, [FONT=&quot]Baye[/FONT][FONT=&quot]k[/FONT] isimli karakterimizi daha da güçlendirebileceğiz.[/FONT]
[FONT=&quot]Assassin’s Creed Origins isimli video oyunu şu an PlayStation Store üzerinde 269 TL fiyat etiketi ile [FONT=&quot]satılmakta[/FONT]. Oyun için satışta olan sezonluk geçiş ise 118 TL fiyat etiketine sahip. Eğer bu sezonluk geçiş ögesini satın alırsanız, [FONT=&quot]The Hidden Ones ve The Curse Of the Pharaohs[/FONT] isimli iki genişletme paketine herhangi bir ek ücret ödemeden sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca sezonluk geçişi satın aldığınız taktirde [FONT=&quot]farklı içeriklere[/FONT] de sahip olabiliyorsunuz.[/FONT]
Şu an tek başına [FONT=&quot]Assassin’s Creed Origins: The Hidden Ones içeriğinin fiyatını göremiyoruz ama sezonluk geçiş ögesinin [FONT=&quot]100 TL civarında[/FONT] satıldığını göz önünde bulundurursak, çıkacak olan bu genişletme paketi muhtemelen[FONT=&quot] 50 TL ile 80 TL arasında[/FONT] olacaktır. Zaten sezonluk geçiş ögelerinin temel olarak alınma sebebi, iki ek paketi [FONT=&quot]ayrı ayrı almaktansa[/FONT], sezonluk geçişi satın almanın daha ucuza geliyor olması.[/FONT]

Çok beğenilen Assassin’s Creed serisi, yeni hikâyeleriyle ve görevleriyle, [FONT=&quot]keşfedilmeyi bekleyenheyecan verici yeni dünyasıyla ve tamamen [FONT=&quot]yenilenen dövüş sistemiyle[/FONT] PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına dönüyor. Assassin’s Brotherhood’un doğduğu ana kadar [FONT=&quot]binlerce yıl önceye giden[/FONT]Assassin’s Creed hkâyesinde kum krallıklarını keşfedin. Bir kılıç ustası ve eğitimli katil olan Bayek’i [FONT=&quot]akılda kalıcı görevlerle[/FONT] ve unutulmaz mitlerle dolu bir açık dünyada kontrol edin.[/FONT]
Yeni silahlar toplamanıza ve [FONT=&quot]Bayek’in ölümcül yeteneklerini kendinize özgü oyun tarzınızla geliştirmeye imkân tanıyan yenilenmiş, [FONT=&quot]ganimet kazandıran ilerleme sistemiyle[/FONT] kendinize ve düşmanlarınıza meydan okuyun. [FONT=&quot]Nil Deltası’nın[/FONT] yeşilliklerle dolu topraklarından [FONT=&quot]Siwa Oasis’in[/FONT] izole bölgesine veya [FONT=&quot]Giza ve Memphis’in[/FONT] inanılmaz piramitlerine kadar [FONT=&quot]antik Mısır’ın[/FONT] ikonik dünyası keşfedilmeyi bekliyor.[/FONT]
[/FONT]
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
86
#27
[h=1]Yeni Assassin’s Creed oyunu sızdırıldı, sırada Assassin’s Creed Dynasty var[/h][h=2]Assassin’s Creed Dynasty hakkındaki ilk bilgileri ise yazımızda toparlamaya çalıştık.
[/h][FONT=&quot]Daha yeni [FONT=&quot]Assassin’s Creed Origins aldım, belki 7-8 saatlik bir oynanış kaydettim ama [FONT=&quot]Ubisoft[/FONT], belli ki şimdiden yeni oyun üzerinde çalışmaya başlamış bile. Nereden mi biliyoruz? Çünkü [FONT=&quot]PlayStation Universe[/FONT] tarafından yayımlanan yeni bir rapor, yeni bir Assassin’s Creed oyununun geliştirildiğini gösteriyor ve bu yeni oyunun adı da [FONT=&quot]Assassin’s Creed Dynasty[/FONT] olarak görülüyor. Ekip tarafından yayımlanan raporlar, aslında sızdırma bilgilerden ibaret, doğal olarak. Bu sızdırma bilgiler, eskiden [FONT=&quot]Technicolor[/FONT] ekibinde çalışmış bir insandan geliyor. Technicolor, daha önce [FONT=&quot]FIFA, Resident Evil ve Assassin’s Creed[/FONT] gibi oyunların animasyonları ile uğraşan bir şirket idi.[/FONT]

Eski Technicolor çalışanı, söylenene göre [FONT=&quot]PlayStation Universe ekibi ile iletişime geçti ve şu an şirketlerinde [FONT=&quot]yeni Assassin’s Creed oyunu[/FONT] üzerinde çalışıldığını belirtti. Oyun hakkında çok fazla detay vermeyen çalışan, oyunun isminin de [FONT=&quot]Assassin’s Creed Dynasty[/FONT] olduğunu belirtti. Peki, bu isim bizlere neyi anımsatıyor olabilir? [FONT=&quot]Tabii ki Çin[/FONT]. Eğer bu söylentiler doğru ise, serinin yeni oyunu ile tekrar Çin’e gideceğiz. Tekrar diyoruz çünkü daha önce [FONT=&quot]Assassin’s Creed Chronicles: China[/FONT] ile Çin’i ziyaret etmiştik, yabancılık çekmeyeceğiz muhtemelen.[/FONT]
Son olarak başka bir şeyi daha belirtmek istiyoruz, sızdırılan bu isim muhtemelen [FONT=&quot]bir kod isim olabilir. Mutlaka hatırlarsınız, şu an oynadığımız oyunun adı da [FONT=&quot]Empire[/FONT] idi fakat duyuru [FONT=&quot]Origins[/FONT] olarak yapılmıştı. Yani, muhtemelen [FONT=&quot]Dynasty[/FONT] de bir kod isim ve oyunun çıkışı, daha farklı bir isim ile olacak. Fakat kod isim olarak [FONT=&quot]Dynasty[/FONT] kelimesinin kullanılıyor olması, bizce Çin’i garantilemeye yetiyor zaten.[/FONT]
[/FONT]
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
86
#28

Alınan tüm önlemlere rağmen Assasins Creed Origins korsanlara yenik düştü.

Ubisoft, en yeni Assasins Creed oyunu Origins’in korsanlar tarafından kırılmaması için ekstra önlemler almıştı. Oyun, korsanları son derece zorlamasıyla ün kazanmış Denuvo’nun yanı sırawm protec ile korunuyor.
Ünlü korsan yazılımcı grubu CPY, yaklaşık 3 buçuk aydır kırılamayan Assasins Creed Origins’i kırdığını duyurdu. CPY, geçtiğimiz haftalarda Denovu korumalı sonic forecediğer oyunların kırılacağının sinyalini vermişti.
Fakat iki farklı korumaya sahip AC Origins’in kırılacağı tahmin edilmiyordu. Ubisoft, kritik satış döneminin atlatılmış olması sebebiyle satışların CPY’nin bu hamlesinden çok etkilenmeyeceğini düşünüyor.

Diğer taraftan çift kopya koruma sistemi sebebiyle işlemci kullanımının sürekli %100 seviyesinde olduğu söyleniyordu. Şirketin, CPY’nin başarısının ardından bu kopya koruma sistemlerini kaldırması bekleniyor.
Böylece oyunun parasını verip satın alan oyuncular da Assasins Creed Origins’i daha akıcı oynayabilir. Benzer bir hamleyi geçtiğimiz günlerde CI Games, sniper için yapmıştı.
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
86
#29
[h=1]Assassin’s Creed III, Xbox One için tekrar derecelendirildi[/h][h=2]Oyun, halihazırda Xbox One üzerinde vardı. Acaba bir Remastered başlıklı Assassin’s Creed III mi geliyor?
[/h][FONT=&quot]
Orijinal olarak PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için çıkmış olan [FONT=&quot]Assassin’s Creed III, geriye dönük uyumluluk programı sayesinde Xbox One kullanıcılarına da sunulmuştu. Fakat bugün ilginç bir olay yaşandı ve Assassin’s Creed 3, [FONT=&quot]PEGI tarafından[/FONT] Xbox One için tekrar derecelendirildi. Şimdilik neden böyle bir [FONT=&quot]derecelendirilme [/FONT]yapıldığı bilinmiyor ama [FONT=&quot]Ubisoft[/FONT] ekibi, Assassin’s Creed III için bir [FONT=&quot]Remastered versiyon[/FONT] düşünüyor olabilir. Aksi taktirde böyle bir derecelendirilme yapılmazdı. Çünkü [FONT=&quot]PEGI[/FONT] gibi derecelendirme şirketleri, genelde yeni oyunların çıkışlarını değerlendiriyor. Durduk durmadık yere eski oyunların derecelendirmelerini değiştirmiyor.[/FONT]

Yıl 1775. [FONT=&quot]Amerikan Bağımsızlık Savaşı başlamak üzere; 13 Amerikan kolonisi [FONT=&quot]İngilizlere isyan ederek özgürlüklerini kazanmak için büyük bir savaşa girmeye hazırlanıyor. Ancak bu, tarih kitaplarında gördüğünüz [FONT=&quot]Amerikan Devrimi’nden çok farklı bir savaş: PlayStation 3 oyunu Assassin’s Creed 3, [FONT=&quot]Connor Kenway’in gizli kalmış hikayesini anlatıyor.
Birleşik Devletler’in ilk başkanı [FONT=&quot]George Washington gibi isimlerin ülkelerine önderlik ederek yeni, parlak bir gelecek yazmalarına ve Amerikan tarihinin [FONT=&quot]kahramanları olmalarına ölümcül bir suikastçının gözünden şahit olacaksınız. Kontrol ettiğiniz [FONT=&quot]Connor Kenway’in annesi Amerikan yerlisi ve babası İngiliz. Köyleri, [FONT=&quot]Devrimi kullanarak kolonileri ele geçirmeyi planlayan güçlü Templar tarikatı tarafından yakılıyor.
Artık, Amerika’nın özgürlüğünü tehdit edenlerin izini bulmak için ne gerekiyorsa yapacaksınız. Düşmanlarınızı geniş [FONT=&quot]doğal alanlarda ve gelişmekte olan [FONT=&quot]New York ve Boston şehirlerinde takip ederken [FONT=&quot]içinde bulunduğunuz ortama uyum sağlayacaksınız. Hedeflerinizi sessizce öldürün veya açık dövüşte ölümcül silahlarınızı konuşturun ve [FONT=&quot]yeni bir ülkenin inşa edilmesine yardımcı olarak evinizin yok edilmesinin intikamını alın.[/FONT]
[/FONT]
[/FONT]
[/FONT]
[/FONT]
[/FONT]
[/FONT]
[/FONT]
[/FONT]
[/FONT]
[/FONT]
[/FONT]
[/FONT]
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
86
#30
Assassin's Creed, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera oyunudur. Assassin's Creed serisindeki ilk oyundur. Oyun Kasım 2007'de PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürüldü ve Nisan 2008'de Microsoft Windows'ta sunuldu.
[h=3]Assassin's Creed[/h]

Barış ve özgür irade için savaşan Assassins'e barışın insanlığın kontrolü yoluyla geldiğine inananlara Tapınakçılara karşı asırlarca süren bir mücadeleyi tasvir ediyor. Bu seride, gerçek dünyadaki tarihi olaylar ve fügürler ile karışık tarihsel kurmaca özellikleri vardır. Prince of Persia serisinin konseptlerini oluştururken Sloven yazar Vladimir Bartol'un Alamut romanından ilham almıştır.
Oyun öncelikle Hashshashin mezhebine dayanan Secret Order of Assassins etrafında döner ve 1191 yılında Kutsal Topraklarda Üçüncü Haçlı Seferi sırasında gerçekleşir. Oyuncu gerçekte; "Animus" adlı bir makinanın kullanılmasıyla, atalarının kahramanının genetik anılarının izlenmesine ve kontrol edilmesine izin verilen bu durumda, Assassins'in bir üyesi olan Altaïr Ibn-La'Ahad adlı Desmond Miles adında modern bir adam olarak oynuyor. Böylelikle iki hizip arasındaki mücadelenin ayrıntıları ortaya çıkıyor; the Knights Templar ve the Assassins.
Assassin's Creed'in birincil amacı, Assassins'in lideri Al Mualim tarafından düzenlenen bir dizi suikastı gerçekleştirmektir. Bu amaca ulaşmak için oyuncu, Kardeşlik'i bulmak için Masyaf'daki Kardeşler'in Kudüs'teki merkezinden, Kraliyet olarak bilinen üç şehir; Kudüs, Acre veya Şam'dan biri olan Kutsal Topraklar arazisine gitmelidir.

[h=3]Assassin's Creed Sistem Gereksinimleri[/h]Minimum Sistem Gereksinimleri:
- İşlemci (CPU): Dual core processor 2.6 GHz Intel Pentium® D veya AMD Athlon 64 X2 3800+
- RAM: 1 GB Windows Xp / 2 GB Windows Vista
- İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista
- Ekran Kartı: 256 MB DirectX 10.0 uyumlu ekran kartı veya DirectX 9.0 uyumlu card ile Shader Model 3.0 veya daha üstü (NVIDIA GeForce 6800+ / ATI Radeon X1600+)
- DirectX version: DirectX 9.0 veya 10.0
- Ses Kartı: Evet
- Boş Alan: 8 GB
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
- İşlemci (CPU): Intel Core 2 Duo 2.2 GHz veya AMD Athlon 64 X2 4400+ ya da üstü
- RAM: 1 GB Windows Xp / 2 GB Windows Vista
- İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista
- Ekran Kartı: 256 MB DirectX 10.0 uyumlu ekran kartı veya DirectX 9.0 uyumlu card ile Shader Model 3.0 veya daha üstü (NVIDIA GeForce 6800+ / ATI Radeon X1600+)
- DirectX version: DirectX 9.0 veya 10.0
- Ses Kartı: Evet
- Boş Alan: 8 GB