Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Amigo Çoklu Cccam Dönüştürücü

reevesnext

0
Üye
10 Kas 2013
22
38
13
sonuç başarılı. hatanın olma nedeni büyük olasılıkla c: satırlarını programa dönüştürmek için yazarken-yapıştırırken her satırın sonunda dikkat etmeden gereksiz bi boşluk bıraktım. ve sonucunda dönüşmüş dosyada muhtemelen geçersiz şöyle ters şekilde } { bir durum oluşuyor normal verilerin bulunduğu satırların sonunda. bunları sildim her özel karakter grubunun içi bilgi dolu bi haldeyken dosyadan güncelledi, örneğin {345345}

ayrıca amigonun bu cccam server adreslerini, ayarlarını gördüğümüz ekranlarının sıfır hallerine getireyim dedim. bunun için yazılımı yeniden yüklemek istemedim çok ayarım vardı. hatırlamaya çalıştım, bazı örnekleri inceledim. ve o hale de getirdimi ve bunun da sonuç verdini düşünüyorum.

"yaptığım ayar 16 server satırının hepsi kumanda ile aktif. kumandayla elle ayardan hide domain ve hide username yapıp, yaparyapmaz kendiliğinden yenileyip sıfırladığı satırların hemen ardından bu koyduğum tikleri kaldırıp öyle kaydettim. tüm portları 0 yaptım. tüm hopslar 2 yaptım. pc deki tarayıcının cccam manager sayfası ise on/of tikli, domain-ip boş, hide domain tiksiz, port 0, username boş, hide username tiksiz, password u ise tek bir * şeklinde bırakmıştım"

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Servere girince Satirin ustunde iken OK basinca yada kisa yolu varmi hatirlamiyorum edit secenekleri geliyordu duzenle editle silme gibi buradan yapabilirsin silme islemini yoksa editten satirlari bossltip kaydet
Programa yapistirdigin satirlar test ettigin testios sitesinin verdigi yesil satirlari tam olarak alip hic bozmadan programa girmelisin eger bosluk veya baska bisey satirin sonunu silme gibi versiyon ( bilgisini ) o zaman bozuk satir verir buda amigoya uymaz yukledikten sonra servere girip satirlari ustune gelip kirmizi tusla on konumuna almaniz yeterli aktifse yesile doner dediklerimi yaparsan hic sikinti yasamazsin kullandigim ve kendime hazirladigim programdir basarili oldugu icin foruma ekledim amigoculara kolaylik olsun diye gunluk degisimde buyuk kolaylik saglar

Hide yapmaniza gerek yok baskalari gormesin diye eklenmistir ama tik koyunce gozukuyor sanirim bu iptv satirlarindada mevcut sitede yaptirirsan ama ben programlarima eklemedim hide secenegini