Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Acil yardımınız gerekiyor !

Rcpdprm

0
Üye
26 Eyl 2017
16
2
3
Selamun aleyküm cümleten arkdaşlar ben IP TV kullanmak istiyorum çok fazla bilgim yok nasıl bi cihaz almalıyım araştırdım çok kafam karıştı next machina 3d nasıldır hangi serisi iyidir süper ve süper combo aralarındaki fark nelerdir anlatabilirmisiniz zahmet olmazsa hangisinden daha iyi verim görüntü ses alırım IPTV hangisinde iyidir yada önerebileceginiz başla marka varmıdır kullanan arkadaşlar yazabilirmi Redline TS 4000 nasıldır ?

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
Selamun aleyküm cümleten arkdaşlar ben IP TV kullanmak istiyorum çok fazla bilgim yok nasıl bi cihaz almalıyım araştırdım çok kafam karıştı next machina 3d nasıldır hangi serisi iyidir süper ve süper combo aralarındaki fark nelerdir anlatabilirmisiniz zahmet olmazsa hangisinden daha iyi verim görüntü ses alırım IPTV hangisinde iyidir yada önerebileceginiz başla marka varmıdır kullanan arkadaşlar yazabilirmi Redline TS 4000 nasıldır ?

A.S Next 2000 HD Minix İnternet Machina tek geçerim.

Son düzenleme:

supermario

0
Üye
26 Haz 2017
179
4
18
walla bende redline 4000 pulus var son yazilimlarda iyice bok etiler cihazi nasil yazilim yaptilarsa ne free iptv var ne bisey tek panel icin xcodex bolumu iyi sorunsuz calisiyo ama coklu panel icin 2000 internet makina derim

Rcpdprm

0
Üye
26 Eyl 2017
16
2
3
İlginiz için çok sagolun artık son karar verme zamanı bugun sipariş vericem son sorularımı yanıtlarsanız çok mutlu olurum

1-Sizin dediğiniz Next İnternet Machina , Next İnternet Machina 2000 mi oluyor ve mini oldugu için modül girişi varmıdır ısınma yaparmı ?

2-Next Machina 3D veya Süper Veya Süper Combo modeli arasından hangi model seçilmeli bu modellerler modül girişi var mıdır ?

3-KORAX IPPlus Maxx V3 nasıldır önerirmisiniz modül girişi var mıdır ?

4-Redline TS 4000 serisini kafadan sileyimmi ?

5-Önerdiğiniz başka marka yada model varmı ?

6-Piyasada başka markalarında methini duydum Atlanta , vu+ , Dreambox , Gigablue , Formuler bu markalar nasıldır pahalımılar ?

Bu 4 ürün arasında sıralama yapacak olsanız 1 den 4 e kadar sıralayabilir misiniz bende ona göre kararımı verip sipariş vereyim ? Bir de kurulum olayını anlamadım çanak anten mi gerekiyor bu cihazları kullanmak için ?

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
mini2000 modül yoktur kartlıdır 230tl
ayrıca kasalı olanıda mevcuttur 260tl
next mac3d çift tuner modül ve kartlı 400-550tl
VU+ Duo2 ( 2xDual DVBS-2 Dört Tunerli ) - ( 2.000,00 TL )
VU+ Duo2 ( Çift Tunerli ) - ( 1.599,00 TL )

erdi07

0
Üye
27 Tem 2017
77
0
6
Next 2000 hd mini verseydin keşke o daha yeni bir cihaz.yazılım destegide daha fazla ram filanda daha yüksek .hayırlı olsun ikiside güzel cihazdır.