Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

8 li diseqc

flasx

0
Üye
5 May 2015
92
17
8
Disecq sıkıntım var okudugum kadarıyla atlanta gibi deniyor.novacom atlanta ne almalıyım bende.devamlı disecq arızalanıyor herzaman catıya cıkma ıhtımalim olmuyor malum apartman.sorunsuz ne onerirsinz tesekkurler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Disecq sıkıntım var okudugum kadarıyla atlanta gibi deniyor.novacom atlanta ne almalıyım bende.devamlı disecq arızalanıyor herzaman catıya cıkma ıhtımalim olmuyor malum apartman.sorunsuz ne onerirsinz tesekkurler

Bir dayzegin sürekli arızalanması bana biraz garip geldi doğrusu.Ben Atlanta 10 lu kullanıyorum gayette memnunum sizde bu duruma neden olan faktörlerin ortaya çıkarılması gerekir.Orn sisteminizdeki bir çanağı bir başkası tarafından kullanılıyor olunmasi buna neden olabilir.Mesleki tecrübelerime istinaden yazıyorum bunu...

Bukır 61

0
Üye
31 Ocak 2017
208
214
43
karadenız
Yesil kardesim sana tavsiyem benimde ATLANTA derim, ben BAFF kulaniyorum 8li ama membun degilim bir gozu calismiyor diyerleri calisiyor ama sinyali zayif olanlan kanallari hic almiyor ben pisman oldum atlanta almadigima.. kullanan arkadasim var gayet memnun

Bir toprak tavsiyesi derim..

flasx

0
Üye
5 May 2015
92
17
8
Tmm deneyecegim zaten sikintiyi aksam cikartiyor sanirsam atlama yapmıyor portun biri